ECCO (Czech Republic) s.r.o. je dceřinou společností dánské firmy ECCO Europe AG. ECCO je globální, a přitom rodinná firma s dlouholetou tradicí. Boty, kabelky a další kožené doplňky designujeme, šijeme i prodáváme už více než 50 let. Zakládáme si na kvalitě, skandinávském designu a přátelském přístupu k zákazníkům, kteří se k nám díky tomu rádi vracejí. Jsme si dobře vědomi toho, že za tím vším, co dnes ECCO reprezentuje, stojí lidé – naši zaměstnanci. Více informací o nás najdete na www.prace-ecco.cz.

Vedoucí prodejny obuvi ECCO v Olympia Brno

Koho hledáme?

Energického vedoucího se zkušeností v oblasti retailu, který si nemyslí, že práce vedoucího znamená práce v zázemí prodejny a dělání administrativy. Do týmu chceme někoho, kdo se nebude bát svým zaměstnancům jít příkladem v aktivním prodeji, bude je podporovat, trénovat, ale i kontrolovat a zhodnocovat s nimi výsledky.

A samozřejmě milovníci obuvi mají přednost! :-)

Co vám můžeme nabídnout?

Zajímavou fixní mzdu a motivující měsíční bonusy při splnění nastavených cílů.

Pravidelné soutěže o zajímavé finanční částky či hmotné ceny.

Práci v prestižní nadnárodní společnosti, kde si ale uchováváme rodinnou atmosféru.

Zaměstnanecké slevy.

Stravenky v hodnotě 100 Kč na den, 500 Kč v poukázkách na volný čas každý měsíc.

Dostanete od nás uniformu, jejíž součástí jsou 4 páry té nejpohodlnější obuvi na světě. A k tomu každý měsíc 1000 Kč na údržbu uniformy.

Pitný režim na pracovišti zdarma - voda, káva, čaj.

Příspěvek na penzijní připojištění.

Možnost využít Multisport kartu (vstup do sportovních a wellness center) s příspěvkem od zaměstnavatele.

Volnost při rozhodování, ale také zodpovědnost. Zkrátka dostanete možnost řídit naši prodejnu jako "vlastní byznys". S našimi vedoucími se dělíme o všechny informace, které jim můžeme poskytnout včetně různých finančních výsledků a oni se na základě toho můžou rozhodovat, jaké akce ve své prodejně udělají, do čeho chtějí investovat a do čeho zase ne.

Náplň Vaší práce

V naší prodejně v Olympii Brno máme malý tým 3 zaměstnanců (včetně vedoucí) a 2 brigádníků. Nejvíce času Vám tak zabere komunikace se zákazníkem, aktivní prodej, pomoc zákazníkům s výběrem té nejvhodnější obuvi, prezentace značky.

Také budete trénovat nové i stávající zaměstnance tak, aby na prodejně byl každý zákazník ohromen nadstandardním servisem.

Očekáváme, že poženete sebe i svůj tým ke stále lepším výsledkům.

Dále budete zodpovědný/á za vzhled prodejny, příjem a odesílání zboží, práce s reporty, plánování směn, inventury, vyhodnocování výsledků se zaměstnanci atd.

Na této pozici očekáváme znalost angličtiny alespoň na úrovni A2 – mírně pokročilý. Angličtinu budete potřebovat pro mailovou komunikaci s naší zahraniční centrálou, pro řešení problémů z oblasti IT, pro vyplňování reportů a pro komunikaci se zahraničními návštěvami, ale rozhodně se není čeho bát, nečekáme rodilého mluvčího, ale základy aj být musí.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U dálnice 777, 664 42  Modřice-Modřice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

35000-42000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ECCO (Czech Republic) s.r.o.

 

Kontakt

ECCO (Czech Republic) s.r.o.
Martina Žyla

Chcete se o nás dozvědět víc, přijít se podívat do některé z našich prodejen nebo se pobavit o tom, jak by mohla vypadat vaše práce v ECCO? Neváhejte nám napsat nebo zavolat.

Martina Matysová

Recruiter
Tel: (+420) 605 445 814
E-mail: mmat@ecco.com